Maison Cosy Couple
| Wi-Fi | Klimatyzacja | Zwierzęta nie są dozwolone Zakaz wprowadzania zwierząt |
Maison Cosy Couple Fort-de-France oferuje jacuzzi i znajduje się 4 km od miejsc rozrywki, takich jak Casino Bateliere Plaza.
Martinique Natural Regional Park leży w 3 km, a Katedra w Fort-de-France leży 10 min samochodem od willi. Willa zapewnia również dostęp do takich atrakcji przyrodniczych jak Park La Savane, w odległości 25-minutowego spaceru.
Najbliższy przystanek autobusowy to Croisee Manioc, w niewielkiej odległości od obiektu.
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Całkowity zakaz palenia
- Wi-Fi
- Parking
- Zakaz wprowadzania zwierząt
Usługi rekreacyjne
- Sprzęt do barbeque
Do dyspozycji gości w pokoju
- Klimatyzacja
- Minibar
- Taras
- Pralka
- Telewizor LCD
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- ❓
Jak daleko znajduje się Maison Cosy Couple od lotniska Martynika?
Maison Cosy Couple znajduje się 15 min jazdy od lotniska Martynika. - ❓
Czy Maison Cosy Couple posiada bezprzewodowy internet?
Tak, Maison Cosy Couple oferuje Wi-Fi. - ❓
Czy Maison Cosy Couple akceptuje zwierzęta?
Maison Cosy Couple nie jest przyjazna zwierzętom.